Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Liselerde 1. Dönem Ne Zaman Bitecek?

Liseli öğrenciler halen 1.dönem karnelerini almış değil. Bu demek oluyor ki liseli öğrenciler için birinci dönem hala bitmedi. Peki liseli öğrenciler için birinci dönem ne zaman bitecek ve karneler ne zaman alınacak?

Liselerde 1. Dönem Ne Zaman Bitecek?

1 Mart’tan itibaren liseli öğrenciler için yüz yüze eğitim başlamıştı. Yüz yüze eğitim ile birlikte öğrencilerin birinci dönem olamadıkları uygulamaları sınavları da başlamıştı. Uygulamalı sınavlar bitti ve yerini sorumluluk sınavlarına bıraktı. Öğrenciler bu hafta sorumluluk sınavlarına girdiler.

Sorumluluk sınavları sürerken öğrenciler 1.dönemin ne zaman biteceğini ve karne notlarının ne zaman belirleneceğini merak ediyorlar. Sorumluluk sınavları yarın sonra eriyor ve öğretmenler yarına kadar öğrencilerin sınav notlarını ve aynı zamanda sözlü notlarını sisteme yüklemek durumunda.

Liseli Öğrenciler Haftaya Karnelerine Kavuşacak

Hafta sonu netleşecek olan notlarıyla birlikte liseli öğrenciler için ilk dönem gelecek hafta bitmiş olacak ve öğrenciler 1.dönem karnelerine kavuşmuş olacak. Diğer sınıflarda olduğu gibi öğrenciler karnelerine internet üzerinden erişebilecek ve elden herhangi bir belge verilmeyecek.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2
0
0
0
2
1
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!