Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Mikroskop nedir

Nezle grip kızamık çiçek dizanteri gibi hastalıklardan korunmak için nelere dikkat etmeliyiz

Ana Sayfa / Sorularınız / Mantarlar bitki midir açıklayalım
Ödev Soruları

Mantarlar bitki midir açıklayalım

Sponsorlu Bağlantılar


Mantarlar bitki midir açıklayalım

  • Mantarlar bitkidir. Mantarlar farklı organizmalara sahip olsalar da genel olarak bitki sınıfı içinde yer alan canlılardır.

Faydalı Bilgi: Deyimler içerdikleri anlamlarla bizlere hayat hakkında önemli tecrübeler kazandırırlar. Deyimler bu yönleriyle bir dilin en zengin kaynaklarındandır. Bundan ötürü geçmiş bugün ve gelecekte kullanılan dildeki önemleri hep sabit kalacaktır. Deyimler hayat hakkında tecrübe vermelerinin yanında az sözle çok şey anlatmaları, lafı gediğine oturtmak için kullanışlı olmaları ve de ahenkli bir yapıya sahip olmaları dolayısıyla insanların hemen her gün kullandıkları kültürel birikimlerdir. Deyimleri kullanırken anlamlarını iyi bilmek gerekir. Çünkü her deyim her yerde kullanılmaz. “Deyimlerin anlamları”nı bilmek bizlere dile hâkim olmayı kazandırır. Bundan ötürü bizler “deyimlerin anlamları”nı sizlere ulaştırmak için bu çalışmayı yaptık. Umarım işinize yarar. Keyifli okumalar dileriz sizlere.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

6 Yorumlar

  1. mantarlar bitki değiller

  2. canlılar 4e ayrılır.hayvanlar bitkiler mikroskobik canlılar ve mantarlar.eyer mantarlar bitkiler grubuna girseydi canlılar 3e ayrılırdı.akıl var mantık var.

  3. Çok teşekkürler eylül demir bu site yeniden ilk okula başlasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir