Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Meraklı Adamın On Günü Kitap Özeti Mehmet Eroğlu

Edebiyat severler Mehmet Eroğlu tarafından yazılan Meraklı Adamın On Günü kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Mehmet Eroğlu Meraklı Adamın On Günü Kitap Özeti

Meraklı Adamın On Günü” 2021 yılında İletişim Yayınlarından çıkan 260 sayfalık bir kitap. “Meraklı Adamın On Günü” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınmış. “Meraklı Adamın On Günü Özeti”ne birlikte bakalım.

Meraklı Adamın On Günü Arka Kapak Yazısı

Korona günlerinde, maske karaborsaya düşmüş ve halk korkuyla eve kapanmışken, Yansın Bu Dünya mahlaslı TikTok fenomeni genç bir kadın gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu kayboluşla birlikte sosyal medyanın sanal âlemi ile gerçek hayatın acımasız yüzü arasındaki esrar perdesi aralanmaya başlar…
Mehmet Eroğlu, İyi Adamın On Günü ve Kötü Adamın On Günü ile başlattığı polisiye kurgunun nevi şahsına münhasır kahramanlarını, nefes kesen yeni bir serüven için buluşturuyor.
Meraklı Adamın On Günü, eski avukat Sadık Demir’in, biraz edebi iştigal ama en çok merak sonucu çıktığı yolda üç muammayı çözmek için geçirdiği on günün hikâyesi. Sadık, bu sefer vigilante’liğe soyunuyor ve kurguda mükemmeliyeti yakalamaya çalışıyor.
“Ben değişiyorum. Farkındayım. İki ay öncesine kadar göz alıcı, beni diğer homo sapienslerden farklılaştıran önemli bir özelliğe sahiptim: ‘İnsanlardan nefret etme yeteneği…’ Şimdi, en az ikisinin çatlak olduğunu bildiğim, beş kişiyle köfte yiyip, bir an önce uyumayı düşlüyorum. Kurguda karakterin yazgısı: Değişmek.”

Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan Meraklı Adamın On Günü tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!