Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Metinde anlatılan problem nedir? Metinde anlatılan probleme siz hangi çözümleri önerirsiniz? Söyleyiniz.

Metinde anlatılan problem nedir? Metinde anlatılan probleme siz hangi çözümleri önerirsiniz? Söyleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Metinde anlatılan problem nedir? Metinde anlatılan probleme siz hangi çözümleri önerirsiniz? Söyleyiniz.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 76 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Metinde anlatılan problem nedir? Metinde anlatılan probleme siz hangi çözümleri önerirsiniz? Söyleyiniz.

  • Cevap:
    •  Dünyanın insanların sorumsuzluğu yüzünden kirlenmesidir. Her insan kendi üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Herkes çöplerini gerekli yere atsa, fabrikalar su kaynaklarına atıklarını atmasa, çevreyi kirlettiği bilinen maddelerin üretimi yasaklansa ve kullanılmasa dünyamız daha temiz olacaktır.

     

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir