TIKLA ABONE OL
Sponsorlu Bağlantılar

Bireyler yaşadıkları çevredeki bir sorunu çözmek için ne tür faaliyetler yapabilir görüşlerinizi söyleyiniz

Yukarıdaki öğrencinin okuduğu şiirde yaşadığı duyguları siz de 23 Nisan günü yaşıyor musunuz anlatınız

Ana Sayfa / Sorularınız / Metinlere konu olan çocuklar sorunlarının giderilmesinde yetkililere seslerini duyurmak için neler yapmalılar
Ödev Soruları

Metinlere konu olan çocuklar sorunlarının giderilmesinde yetkililere seslerini duyurmak için neler yapmalılar

Sponsorlu Bağlantılar


Metinlere konu olan çocuklar sorunlarının giderilmesinde yetkililere seslerini duyurmak için neler yapmalılar

  • Metindeki çocukların sorunları ancak bilinçli dernek ve kuruluşların devlet kurumlarının ortak çalışmasıyla çözülebilir.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver


Sponsorlu Bağlantılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!