Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Zülfü Livaneli Gözüyle Kartal Avlayan Yazar Yaşar Kemal Kitap Özeti

Gülsen Kılıçaslan Deli Kitap Özeti

Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Mihri Mavi Psikopat 2 Kitap Özeti

Mihri Mavi Psikopat 2 Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Mihri Mavi Psikopat 2 Kitap Özeti

“Psikopat 2” 2016 yılında Martı Yayınlarından çıkan 384 sayfalık bir kitaptır. “Psikopat 2” nin yazarı Mihri Mavi Psikopat kitap serisine yeni kitabıyla devam ediyor. Buket ve Kağan’ın aşkı, ihtirasları çevresinde gelişen roman tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

“Psikopat 2” kitabından küçük bir bölüm

********************

Psikopat II

Arabalardan basılan gazın sesi geliyor, sürücülerin heye­canını ve isteğini vurgularcasına lastiklerden duman çıkıyordu. Beyaz dumanlar arabaların çevresini sararken? motorların çıkar­dığı gürültülü sesler etraftaki kalabalığın heyecan dolu bağrışlarını bastırıyordu. Yol önümüzde dümdüz uzanıyordu, artık dumandan etraftaki insanları göremez olmuştum, sadece ses­leri geliyordu.

Bakışlarımı tekrar Kağan’a çevirdim. Yüzünde kendinden emin ufak bir tebessüm vardı. Bir eli direksiyonu kavrarken, diğer eli el freninin üzerindeydi.

Derken kenarda duran bir çocuk yarışı başlattı. Kağan el frenini hızla indirdi ve vitesi değiştirip ardından tüm gücüyle gaza yüklendi. Sırtım resmen koltuğa gömüldü. Hayretle göz­lerimi açarak Kağan’a baktım.

Hızlı gidiyordu. Çok, çok hızlı. En önde giden araba bizdik.

Sürekli aynalardan arkayı kontrol ederken vitesi büyütüp hızım daha da artırdı. Hafif bir tedirginlik vücudumu sarsa da sakin kalıp önüme dönerek geçtiğimiz yollara odaklandım. Şimdilik düz ve boş bir yoldaydık. İçimden, “Umarım bütün yol­lar böyle olur\ ” diye dua ettim.

Ben bunları düşünürken Kağan aniden direksiyonu sağa doğru kırdı. Dar bir yola girip bir süre ilerledik, ardından otoyo­la çıktık. Artık hızla işleyen trafiğin olduğu bir yolda gidiyorduk.

Gözlerimi korkuyla iri iri açarak, ‘Trafiğe girdik! Aman Allahım, trafikteyiz şu an!” dedim yüksek, telaşlı bir sesle.

Kağan’sa bana kısa ve sinirli bir bakış atıp, “Ne olmuş?” deyip tekrar yola odaklandı. Bu sözler dudaklarından “İşime karışma” dercesine sert çıkmıştı.

********************

0
like
9
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. .buketnur.kagan

    bu kitap tarifsiz 2baskiyi toplamda 17 saatte okudum tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir