Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan 23 Nisan Kutlaması

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu özel günde çocuklarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. İşte haberimizin detayları..

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan 23 Nisan Kutlaması

Maalesef kovid-19 hayatımıza girdiği günden beri hayatımızı oldukça değiştirdi. Ülkemizde son günlerde artan vakalardan sonra önlemler arttırıldı ve bizim için önemli olan bu günü evlerden kutlamak zorunda kaldık. Vaka sayısı çok yüksek olduğu için ülke genelinde bugün sokağa çıkma yasağı vardı.

Her sene çocuklar en güzel kıyafetlerini giyinip bugün için hazırlanan etkinliklere katılırdı fakat bu sene tam olarak böyle olmadı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı görüntülü arama ile 81 ilden çocuklarla buluştu ve onlarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Geçmiş Bayramlarımızın da Hakkını Vereceksiniz

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk çocuklarla buluştuktan sonra onlara kovid-19′ dan ötürü kutlayamadığımız bütün bayramların, okullara döndüğümüz zaman acısını çıkaracaklarını belirleterek, en yakın zamanda çocuklarımızı okullarda görmek istediğini belirtti.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
1
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!