Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Milli Eğitim Bakanında Öğretmenler Günü Mesajı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlerimizin öğretmenler gününü yayımladığı mesaj ile kutladı. Yüz yüze eğitim sürecinde canla başla çalışan öğretmenlerin emeğini takdir etti. İşte haberimizin detayları…

Milli Eğitim Bakanında Öğretmenler Günü Mesajı

Pandeminin hayatımıza girdiği günden beri etkilerinin hepimiz en içten bir şekilde hissettik, yaşadık ve alıştık. Pandemi ile birlikte tabi ki en çok etkilenen yerlerden biride okullar oldu. Bu süreçte öğrenciler okullardan ve sınıflarından uzak kaldılar. Süreç zor bir şekilde işlerken öğretmenlerimiz uzaktan ya da yüz yüze öğrencilere destek oldular.

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerinin yanında olan ve uzaktan eğitim bile olsa sınıftaki samimiyetle ders anlatmaya çalışan öğretmenlerimiz, başlayan yüz yüze eğitim ile öğrencileri cesaretlendirerek yüz yüze eğitimde devamlılık oluşturmaya çalıştılar. Aynı zamanda öğrencilerin adaptasyon sürecini atlamalarına yardımcı oldular. Hakkını ödeyemeyeceğimiz öğretmenlerimiz için Bakan Mahmut Özerden mesaj geldi.

‘Ülkenin Dört Bir Yanında ve Yurt Dışında Göre Yapan Öğretmenlerimizin, Gününü Kutlarım’

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in yayınlandığı mesajda, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin dört bir yanında ve yurt dışında göre yapan öğretmenlerimizin, öğretmenler günün kutladığını belirtti.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!