Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Misafirlikle ilgili bir anınızı defterinize yazınız. Yazınızın içeriğine uygun bir başlık belirleyiniz.

Misafirlikle ilgili bir anınızı defterinize yazınız. Yazınızın içeriğine uygun bir başlık belirleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Misafirlikle ilgili bir anınızı defterinize yazınız. Yazınızın içeriğine uygun bir başlık belirleyiniz.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 104 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Misafirlikle ilgili bir anınızı defterinize yazınız. Yazınızın içeriğine uygun bir başlık belirleyiniz.

  • Cevap:
  •  UTANMAK

    Annemin arkadaşı Leyla teyzeye gitmiştik. Annemle Leyla teyze bir süre sohbet ettikten sonra çay ve kek ikram ettiler. Bende çayımı içmek isterken çayımı Leyla teyzenin koltuğuna döktüm. Annem telaşla koltuğu silmeye başladı. Çok utandım ve çok mahçup olmuştum. Annem daha dikkatli olmam konusunda beni uyardı. Leyla teyzede önemli olmadığını temizleneceğini söyleyerek beni rahatlatmaya çalıştı.

0
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir