Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti

Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim Kitap Özeti

2015 yılında çıkan en güzel kitaplardan biri de Size Bir Sır Vereceğim. Kitabın yazarı Mustafa Kaya’dır. Size Bir Sır Vereceğim kitabı Fenomen Kitaplar tarafından 248 sayfa olarak çıkan bir kitap. “Size Bir Sır Vereceğim” Mustafa Kaya’nın akıcı üslubuyla yazılmış bir kitap.

Mustafa Kaya Size Bir Sır Vereceğim kitabının konusu ise Müslümanlar için Umre’nin ne kadar önemli ve elzem olduğunun anlatıldığı bir kitap.

Mustafa Kaya “Size Bir Sır Vereceğim” kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Mustafa Kaya’nın tavsiye ettiğimiz diğer kitapları: Türk’ün Destanı Hakanname, İlahiyat Fakülteleri İçin Arapçaya Giriş.

Size Bir Sır Vereceğim kitabından küçük bir bölüm

********************

Lüks masanın karşısında ki güleç yüzlü, genç adam ol­dukça heyecanlı bir şekilde fikrini masa etrafındaki arka­daşlarına anlatıyordu.

“Beyler ülkemizin sözü dinlenen bir devlet olması için zenginleşmesi şart. Zenginleşmek için, refah seviyesini art­tırmak için, artık ileri teknolojik firmalara yatırım yapması lazım. Gelişmiş teknoloji şirketleri bu işin artık olmazsa ol­mazı konumunda. Güney Kore yaptığı yatırımların mey­vesini başta Samsung gibi firmalarla almaya başladı. Bizim ülkemiz emlak üzerine dayalı rantiyeyi benimsedi. Ranti­yecilikle bu işin sonu faciaya varacak. Bir an evvel mudaka dünya çapında ses getirecek ileri teknolojik cihazlar üreten yerli firmalar oluşturulmalı ve bunlar desteklenmeli.”

Hararetli konuşmasına kısa bir ara vermişeesine karşısın­daki gökdelenlerden oluşan New Yorkün muhteşem gece manzarasına bakarak kahvesinden bir yudum içti. Hemen karşılarındaki gökdelenleri eliyle işaret ederek;

“Biliyorsunuz bu memleketteki şu malum teknoloji firma­larından sadece bir tanesinin değeri İstanbul Menkul Kıy­metler Borsası ndaki tüm şirketlerden daha fazla. Eğer ran­tiyecilikle bu işi götürmeye kalkarsan sonuç bu olur zaten ”

********************

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir