Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Mustafa Kaya Su Kanunu Kitap Özeti
Su Kanunu Kitap Özeti

Mustafa Kaya Su Kanunu Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Mustafa Kaya Su Kanunu Kitap Özeti

“Su Kanunu” 2016 yılında  Fenomen Kitaplar’dan çıkan 240 sayfalık bir kitap. “Su Kanunu ” kitabının yazarı Mustafa Kaya. Mustafa Kaya “Su Kanunu” kitabında daha önce hiç işitmediğiniz fakat yaşamınızı değiştirecek, vücudunuzun ve alın yazınızın üzerinde hakimiyet kuran Su kanunlarını anlatmaktadır.

“Su Kanunu” kitabından küçük bir bölüm. 

…Hz. Âdem (a.s.) bin yıl yaşamıştı. Bu durum sırrı doğrular nitelikteydi.

Hz. Âdem (a.s.) bin yıl yaşamış, Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) Efendimizin İşaret buyurduğu gibi hava­daki mikroplara tükettiğimiz sağlıksız gıdalardaki zararlı maddelerde eklenince ömürler kısalmıştı. Ama en önem­lisi Suyun hem maddi olarak kirletilmesi hem de kelime­lere verdiği tepki ile titreşimsel kirletilmesiydi. Lâkin ahir zamanda ömürler uzayacak, hem de hiç hayal edilmediği kadar uzayacak. Bu işin sınırı bin yıl, sana bu sınırın sır bilgisini veren de Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.).

Bin yıl sınırına ulaşmak bozulan çevre ve hava koşul­larıyla çok kısa bir zaman diliminde mümkün olmasa da bugünkü yaş sınırı yakın zaman içerisinde oldukça üst se­viyelere çıkacak.

Bizim laboratuvarlarda elde ettiğimiz bulgular ve o muhteşem ilmin öğreticisinin verdiği sırlar gösteriyor ki; insanlar sadece ve sadece yaratıldıkları materyal olan Su yun sırlarıyla yaşaM sürelerini ve yaşam kalitelerini yük­seltmeyi başarabilir. M

Hz. Âdem (a.s.); zamanına yakın çağlarda yaşayan insan­lar yaklaşık olarak 800-900 yıl yaşadılar. Zamanla çevrenin, havanın, Suyun kinetilmesi ile insanoğlunun bedeninin sağlığı bozuldu ve buna bağlı olarak ölümsüz olan Ruh’un bu ten kafesini kullanma süresi azaldı. Yani insanoğlunun bu dünya hayatındaki ömrü kısaldı. Yüzyıllar geçtikçe in…

HATIRLATMA

Mustafa Kaya’nın Size Bir Sır Vereceğim, Hızır Dokunsun Dualarına, Türk’ün Destanı Hakanname, Mektup Yazsam Okur Musun? kitaplarına da bakmanızı öneririz. 

Mustafa Kaya’nın kaleme aldığı “Su Kanunu” tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. sayfa elli iki de kar taneciğini eritip tekrar dondurularak eski mücevher gibi olan haline geldiği yazılmış.Daha sonraki sayfalarda da doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmamış özelliklerden bahsedilmiş ve bunların doğruluğuna ledün lilmi ile kanıtlamaya çalışıyor kitabın hepsini okumak için zaman harcamaya değmez. Vaktimi çalanlara hakkımı helal etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir