Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Nusret Ödül oyunu Survivor 5 Mayıs 2017

Nusret Ödül oyunu Survivor 5 Mayıs 2017

Sponsorlu Bağlantılar


Nusret Ödül oyunu Survivor 5 Mayıs 2017 

Survivor Dominik adasında günler geçtikçe adadaki yaşam koşulları zorlaşıyor. Her iki takımdaki yarışmacılar yaklaşık 3,5 aydır sevdiklerinden ailelerinden uzakta Dominik adasında yaşıyorlar. Günler ilerledikçe Acun Medya ekibinin ödülleri de büyüyor. Şu ana kadar ki belki de en büyük ödülü gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı Justin Bieber konserine gitmeyi ve konserden önce güzel bir yemeği kazanmışlardı. Ünlüler takımı ise şu ana kadar iletişim ve yemek ödüllerini kazanmışlardı.

Survivor 5 Mayıs 2017 Nusret Ödülü

Survivor 2017’de 5 Mayıs günü büyük bir sürpriz yaşandı. Acun Medya ekibi Survivor 2017 Dominik adasında Nusret’i davet etti. 5 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu ödülü ise Nusret‘in yapacağı leziz etler oldu. Dominik adasında büyük bir açlık yaşayan ünlüler ve gönüllüler takımı karşılarında Nusret’i görünce hem çok şaşırdılar hem de çok sevindiler.

Nusret Ödül oyunu Survivor 5 Mayıs 2017 kim kazandı

Survivor 5 Mayıs 2017 ödül oyununu ödülü Nusret‘in kendi elleriyle yapacağı etler olunca her iki takım bu ödülü kazanabilmek adına çok büyük bir efor sarf ettiler. Nusret Ödül oyunu Survivor 5 Mayıs 2017 ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı Nusret’in kendi elleriyle yapmış olduğu etleri büyük bir keyifle yedi ve ödülün tadını çıkarttılar. Acun Medya ekibinin bundan sonraki ödül oyunlarındaki ödülleri ise merakla bekleniyor.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir