Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

İlk peygamberler kimlerdir

İnsan hayatta başarılı olması ile kitap okuması arasındaki ilişkiyi açıklayan bir paragraf

Ana Sayfa / Sorularınız / O Ses Türkiye 2017 kim şampiyon oldu

o-ses-turkiye-sampiyonu-kim

O Ses Türkiye 2017 kim şampiyon olduO Ses Türkiye 2017 kim şampiyon oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen müzik yarışması olan “O Ses Türkiye 2017” 19 Mart akşamı müthiş bir mücadeleye sahne oldu. “O Ses Türkiye 2017” finalistlerine baktığımız zaman ise finale 6 yarışmacı kaldı;

  • Cihangir Moralı
  • Resul Aydemir
  • Dodan Özer
  • Keremhan Özdemir
  • Taylan Bayri
  • Burhan Çatılı

O Ses Türkiye 2017″ finalistleri ise gerçekten de çok iyi seslere sahip yarışmacılar. Finale kalan yarışmacılar da seslerinin güzelliğinden çok bu akşam ki sergiledikleri performans ön plana çıktı. Çünkü bütün yarışmacıların sesi çok ama çok iyi. Sahneye hakim olabilen, heyecanına yenilmeyen yarışmacılar şampiyonluğa bir adım daha yakındı.

O Ses Türkiye 2017 kim kazandı

Peki “O Ses Türkiye 2017 kim şampiyon oldu

O Ses Türkiye yarışması başladığı günden beri çok büyük bir seyirci kitlesine sahip. Her hafta o kadar güzel sesler çıktı ki O Ses Türkiye 2017 yarışması sayesinde kulaklarımızın pası silindi.

O Ses Türkiye 2017 Dodan şampiyon oldu. Dodan Özer gerçekten de müthiş bir sese sahip. Yarışmaya katıldığı ilk günden beri her söylediği şarkı izleyiciler tarafından çok ama çok beğenildi. 19 Mart 2017 O Ses Türkiye finalinde ise Türk halkı kullanmış olduğu oylar sayesinde şampiyon oldu. O Ses Türkiye 2017’de şampiyon olduğu için çok mutlu oluğunu belirtti ve göz yaşlarına hakim olamadı. O Ses Türkiye 2017’deki şampiyonluk yarışmacının müzik kariyerini ciddi ve olumlu bir şekilde etkileyecektir. Biz de evvel cevap ekibi olarak müzik hayatında başarılar diliyoruz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!