Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Ödünç aldığınız bir eşyayı yıpratmadan sahibine geri veriyor musunuz bu konuda ne kadar dikkatlisiniz
Ödev Soruları

Ödünç aldığınız bir eşyayı yıpratmadan sahibine geri veriyor musunuz bu konuda ne kadar dikkatlisiniz

Sponsorlu Bağlantılar


Ödünç aldığınız bir eşyayı yıpratmadan sahibine geri veriyor musunuz bu konuda ne kadar dikkatlisiniz

Çok dikkatli davranıyorum. Çünkü emanet mala gözümüz gibi bakmalı onu sahibine aldığımız gibi teslim etmeliyiz. Emaneti yıpratmamaya emaneti korumaya çalışıyorum. Emanet mal insanın namusudur çünkü. Bu yüzden çok hassas davranmaktayım.

Faydalı Bilgi: Deneme kişinin kendine kurduğu kendine özel olan dünyada oluşturduğu yazılardır. Günlük hayatla ilgili hemen her konuda yazılabilen denemeler bizlerinde sık sık duygu ve düşüncelerimizi ifade ettiğimiz türdür. Deneme örnekleri çoğu zaman samimi diliyle insanı hemen kendine doğru çekebilmektedir. Hayatında okulda ya da başka yerde olsun “deneme örnekleri”yle karşılaşmamış kişi nerdeyse yoktur. Bu bakımdan bizler sizler için “deneme örnekleri” başlığı altında elimizden geldiğince ünlü yazarlara ait deneme örnekleri paylaşacağız. Deneme insan için özgürlük alanı yarattığı gibi aynı zamanda hayata karşı da bir fikrinin bir duygusunun bir düşüncesinin oluşmasına katkı sunması bakımından önemlidir. Sizler de bizlerle “deneme örnekleri” paylaşabilirsiniz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir