Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Ofsayt Kitap Özeti Manuel Vazquez Montalban

Edebiyat severler Manuel Vazquez Montalban tarafından yazılan Ofsayt kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Manuel Vazquez Montalban Ofsayt Kitap Özeti

Ofsayt” 2021 yılında Dipnot Yayınlarından çıkan 272 sayfalık bir kitap. “Ofsayt” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Manuel Vazquez Montalban tarafından kaleme alınmış. “Ofsayt Özeti”ne birlikte bakalım.

Ofsayt Arka Kapak Yazısı

Okurların Merkez Komitesinde Cinayet romanından tanıdığı dedektif Pepe Carvalho emekliye ayrılmış, günlerini Katalonya’nın en iyi yemeklerini ve şaraplarını tadarak geçirmektedir.
Gelgelelim, Barselona’nın dünyaca ünlü futbol takımından bir yönetici onu ziyaret ettiğinde dedektifin yaşam seyri bir anda değişir. Yönetici, Carvalho’ya bir not bırakmıştır ve notta “Santrfor alacakaranlıkta öldürülecek” yazıyordur. Dedektif bu notun nereden geldiğini bulmalıdır. Tehdit gerçek mi? Bir kişinin işi mi? Yoksa Katalonya’nın en değerli mülkleri için girdikleri savaşta Barselona’yı parselleyen emlak patronlarından birinin mi marifeti?
Montalbán, okuru bu soluk kesen serüvenin içine çekerken onu aynı zamanda her zamanki gibi yeme-içme kültürünün renkli patikalarından geçiriyor, bu arada, İspanya’daki futbol olgusunun içyüzünü sergiliyor.
Futbol, siyaset ve iktidar üzerine sürükleyici ve gizemli bir hikâye…

“Tüm zamanların en orijinal dedektiflik serüveni ve siyasi entrikası… Barselona futbol tarzının ve Katalan mutfağının ipuçlarını veren harika bir polisiye.”

Manuel Vazquez Montalban tarafından kaleme alınan Ofsayt tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!