Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Öğrenciler Ara Tatile Sevinmedi

İlk ara tatil için Cuma günü yani 13 Kasım 2020 tarihinde ziller çaldı ve okullarda ilk ara tatil başladı. Ama görünen o ki öğrenciler tatili sevmedi.

Öğrenciler Ara Tatile Sevinmedi

2020 -2021 Eğitim Öğretim yılının ilk ara tatili geçtiğimiz cuma başlamıştı. Tatil devam ederken çevremizdeki miniklerle sohbet etme fırsatımız oldu. Öğrenciler tatili sevmediklerini söylediler. Sebep olarak da aylardır okuldan uzak olduklarını ve okullarını çok özlediklerini belirttiler.

Öğrenciler Mart ayından beri okullardan uzak bir şekilde eğitimlerine devam ediyorlar. Neredeyse hepsi okullarını, öğretmenlerini ve arkadaşlarını özlediler. Normalde tatil dedikleri zaman havalara fırlayan çocuklar bu sefer tatil oldukları için üzüldüklerini okullarına gitmek istediklerini söylediler.

23 Kasımda Okullar Tekrar Zil Çalacak Ve Eğitim Başlayacak

13 Kasım Cuma günü ara tatile başlayan öğrenciler. 23 Kasım Pazartesi günü tekrar okullara gitmeye başlayacak. Evlerde sıkılan ve okula gitmek için can atan çocuklar maalesef 23 Kasım günü beklemek zorundalar. Bu süre zarfında bol bol dinlenin ve kitap okuyun. Tatilde sıkılan çocuklar için yapılacak en iyi aktivite budur.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2
1
0
0
0
0
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!