Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Öğrenciler İlk Dönemin Son Haftasına Giriyor!

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının 1. döneminin tamamlanmasıyla öğrenciler ilk dönemi bitiriyor.

Öğrenciler İlk Dönemin Son Haftasına Giriyor!

Koca bir yılı büyük emekler vererek okuyan değerli öğrencilerimiz birinci dönemin son haftasına girdiler. Son hafta demek artık sınavların bittiğini gösteren hafta demektir. Aynı zamanda son hafta öğrencilerin takdir-teşekkür hesaplamasını bolca yaptığı hafta demektir. Böyle haftalarda devamsızlık yapmayan öğrenciler genellikle devamsızlık haklarını kullanırlar. Bu hakkı kullanırken ise özellikle okulda ders olup olmadığına çok ama çok dikkat etmeliler. Devamsızlıkla ilgili yapılacak bir hatanın bazen de geri dönüşü olmayabilir.

Öğrencilerimiz Eylül ayından beri okullarına devam etmekte. Eylülden itibaren eğer özürlü devamsızlık günleriniz bel günü geçmediyse takdir-teşekkür belgesi almayı hak etmiş olursunuz. Tabiki de not ortalamanızın da buna yeter olması şart. Yani teşekkür belgesi için en az 70 ortalama, takdir belgesi için ise en az 85 ortalamayı tutturmanız gerekir. Bunu başaran ve özürlü devamsızlığı 5’in altında olan öğrenciler istedikleri belgelere ulaşabilecekler.

İlk Dönemi Bitiren Öğrenciler Mutlu 

İlk dönemi emek vererek ve çalışarak geçiren öğrenciler son haftaya rahat bir şekilde giriyor. Fakat biraz tembellik yapan ve az ders çalışan öğrencilerimiz ise bu hafta tedirgin olabilirler. Bu haftaki yaşamış oldukları tedirginlik ise belki de kendileri için iyi bir ders iyi bir tecrübe olacak. İkinci dönem derslerine daha çok çalışacak ödevlerini daha bir şekilde yapacaklar. Sorumluluk bilinci olan öğrencilerimiz ise almış oldukları başarı belgeleri ile evlerine mutlu bir şekilde gidebilecekler.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!