Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Görsellerden yararlanarak aşağıdaki bilmecelerin yanıtlarını söyleyiniz.

Metni noktalama işaretlerine, vurgu, tonlama ve telaffuza dikkat ederek sesli okuyunuz.

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Öğretmeninizin metni örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Metinde geçen anlamını bilmediğiniz kelimeleri belirleyiniz.

Öğretmeninizin metni örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Metinde geçen anlamını bilmediğiniz kelimeleri belirleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Öğretmeninizin metni örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Metinde geçen anlamını bilmediğiniz kelimeleri belirleyiniz.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Öğretmeninizin metni örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Metinde geçen anlamını bilmediğiniz kelimeleri belirleyiniz.

  • Cevap:Tezgah: Üzerinde eşya satılan konulan masa gibi eşyalar.
  • Manav: Meyve sebze satan yer.
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir