Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Çevreyi temiz tutmak ve korumak için uymanız gereken kuralları sıralayınız.

Metni önce sessiz sonra sesli olarak okuyunuz. Sesli okumanız esnasında telaffuz, vurgu ve tonlamalara dikkat ediniz.

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Öğretmeninizin örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri daire içine alarak işaretleyiniz.

Öğretmeninizin örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri daire içine alarak işaretleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Öğretmeninizin örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri daire içine alarak işaretleyiniz.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 74 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Öğretmeninizin örnek okumasını takip ederek dinleyiniz. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri daire içine alarak işaretleyiniz.

  • Cevap:
  • roket: 
  • Ay: 
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir