Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Öğretmenler İçin Mesleki Çalışma Programı Başlıyor

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer geçtiğimiz hafta ara tatilde öğretmenler için yapılan mesleki çalışma programlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Öğretmenler için mesleki çalışma seminerleri yarın başlıyor. İşte haberimizin detayları…

Öğretmenler İçin Mesleki Çalışma Programı Başlıyor

6 Eylül’de yüz yüze olarak başlayan 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılından bu yana ilk ara tatil geldi çattı. Ülkemizde uzun zamandan sonra başlayan yüz yüze eğitim birçok önlemler ışığında başlamıştı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda yüz yüze eğitimde herhangi bir sorun olmadığını ve alınan önlemlerin işe yaradığını vurgulamıştı.

Yüz yüze eğitim devam ederken Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) açıkladığı akademik takvime göre ilk ara tatilde 15 Kasım yani bugünden itibaren başladı. Ara tatile girilmesiyle birlikte öğretmenlerin tatilde katıldığı mesleki çalışma programı da başladı. Fakat bu sene mesleki çalışma programları uzaktan yapılacağı bilgisi verildi.

Mesleki Çalışma Programlarına Öğretmenler Uzaktan Katılacak

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada bu sene ara tatilde yapılacak olan mesleki çalışma programlarına öğretmenlerin uzaktan katılacağını ve bu süre zarfında okula gitmelerine gerek kalmadan idari izinli sayılacakları açıkladı.

2022 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!