Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Öğretmenlerimiz Anıtkabir’de!

24 Kasım Öğretmenler günü sebebiyle 81 ilden öğretmenlerimiz ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün Anıtkabir’ e ziyarete gitti.

Öğretmenlerimiz Anıtkabir’de!

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Öğretmen demek gelecek demek. Bilgili bir toplum demek. Ailemizden sonra gelen kişidir öğretmen. Ailemizden sonra bizimle en çok ilgilenen yetiştiren bireydir. Bu yüzden bu kadar kutsal bir meslek. Toplumun kalkınmasındaki en önemli rollerden birine sahiptir öğretmen.

Bu güzel günde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve 81 ilden gelen öğretmenlerimiz Atamızın huzuruna Anıtkabir’ e Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ü ziyarete gittiler. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bakanlık bürokratları ve 81 ilden gelen öğretmenlerimizle oluşturulan heyet Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ün huzuruna gittiler.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Ve Heyet Mozoleye Çelenk Bıraktılar

24 Kasım Öğretmenler Günü  yani bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bakanlık bürokratları ve 81 ilden gelen öğretmenlerimiz Anıtkabir’ de mozoleye çelenk bıraktı. Çelenk bıraktıktan sonra heyet Atamız için saygı duruşuna geçildi. Bu güzel günde Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk güzel bir etkinlikle anılmış oldu.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!