Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Anne ve babanın çocuğa karşı görevleri nelerdir

Meddah da günümüzdeki durum nedir

Ana Sayfa / Sorularınız / Okuduğunuz bir masalın hangi bölümünü değiştirmek istersiniz

Ödev Soruları

Okuduğunuz bir masalın hangi bölümünü değiştirmek istersinizOkuduğunuz bir masalın hangi bölümünü değiştirmek istersiniz

Ben Hansel ile Gratel masalının cadı ile ilgili olan kısmını değiştirmek isterdim. Çünkü Hansel ile Gratelin o bölümünde cadı çocukları pişirmek istiyordu. Çocuklardan birini iyice besliyor diğeri ise açlıktan geberiyordu. O çok kötü bir bölümdü. Ben o bölümü komple değiştirmek isterdim. Cadı hiç olmasın isterdim.

Not: Ülkemizin son yıllarda geçirmiş olduğu zor günleri düşündüğümüzde her vatandaşın üstüne düşen vatanseverliği sonuna kadar göstermesi gerektiğini düşünmekteyiz. “15 Temmuz”da hain emelleri olan oluşumların örgütlerin kötü emellerine kahramanca karşı koyanlar hiçbir zaman unutulmayacaktır. “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” her zaman halkın kalbinde ve hatırasında yer alacaklardır. Mektup, şiir, deneme, tiyatro, hikâye gibi bir çok edebi türde “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” ile ilgili ürünler ortaya koymaya çalışacağız. Bizler evvel cevap ailesi olarak kendimize bunu bir görev olarak kabul ediyoruz. Sizlerden gelecek “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” ile ilgili her türlü dokümanı yayınlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!