Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Okula oyun alanlarına ya da alışverişe giderken kullandığınız yolların güvenliği hakkında neler düşünüyorsunuz
Ödev Soruları

Okula oyun alanlarına ya da alışverişe giderken kullandığınız yolların güvenliği hakkında neler düşünüyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar


Okula oyun alanlarına ya da alışverişe giderken kullandığınız yolların güvenliği hakkında neler düşünüyorsunuz

Okula oyun alanlarına ya da alışverişe giderken kullandığınız yolların güvenliği hakkında neler düşünüyorsunuz kısaca

Bu yolların bazıları güvenli bazılarının ise bazı konularda eksikliklikleri vardır. Mesela bazı okula yakın yolların öğrenci geçidi, üst geçit ve de yaya geçitleri ile ilgili sorunlarının olduğunu görmekteyim. Çünkü ya az sayıda yapılmış ya da okula biraz uzak yerde yapılmış. Ama alışveriş yollarının daha güzel olduğunu söyleyebilirim.

Faydalı Bilgi: Ben ülkesidir “deneme”. Hayata karşı insanın duruşunu anlatır bizlere. İnsanın kaleminden kendini akıttığı kendi özgür dünyasının çizgilerini yansıttığı türdür “deneme”. “Deneme” yazarı için ben her şeyden önce gelir. Montaigne’den beri deneme hayatın her alanında herkes tarafından kullanılan bir ifade biçimi olagelmiştir. Bunun yanında okullarda her öğrenci hayatında en azından bir kez de olsa “deneme” ülkesine uğramadan geçmemiştir. Bundan dolayıdır ki bizler de hayatın her alanında her konu ile ilgili elimizden ve kalemimizden geldiğince “deneme” yazıp sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de yazacakları “deneme”lerle farklı bakış açılarıyla bizim bu alanımıza katkı yapacağına inanmaktayız. “Deneme” olmadan ifade ve de özgür düşünce olmaz. Herkes en azından bir kez “deneme”li.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir