Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okullar Kapanıyor mu?

Öğrencilerin yüz yüze eğitimleri için 15 Mart günü kabine toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı sonra yüz yüze eğitim ile ilgili önemli kararlar verildi. İşte haberimizin detayları..

Okullar Kapanıyor mu?

Yüz yüze eğitimin 3.haftasına gelinirken ülkemizde maalesef vaka sayıları gün geçtikçe artıyor. Buda eğitimi derinden etkiliyor. Vaka sayısının her gün artış göstermesi yüz yüze eğitimi riske sokuyor. Bu sebeple Bakanlık 15 Mart günü bir Kabine toplantısı gerçekleştirdi.

Toplandı da yüz yüze eğitimin devam etmesi mi yoksa devam etmemesi mi gerektiği konuşuldu. Yapılan Kabine toplantısından sonra verilen karara göre yüz yüze eğitim kararı verilmiş illerdeki eğitim şimdilik bu şekilde devam edecek. Vaka sayısına ve duruma göre de Kabine tekrar toplanıp yine bir karar verecek.

Risk Artarsa Yüz Yüze Eğitim Uygulaması Duracak!

Kabine toplantısından sonra çıkaracağımız sonuç, şimdilik yüz yüze eğitim devam edecek evet, fakat riskin arttığı ve vaka sayısının fazla olduğu illerde yüz yüze eğitim durdurulup sadece uzaktan eğitim ile devam edilecek. İler ki günlerde bu konunun daha da netleşeceğini söyleyebiliriz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
3
1
2
2
0
1
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!