Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okullar Tekrar Kapanıyor mu?

Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan güncellenen kovid-19 haritasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberimizin detayları..

Okullar Tekrar Kapanıyor mu?

Bugün ülkemizin kovid-19 haritası güncellendi ve maalesef çıkan tablo oldukça kötü. Eskiden orta ve düşük derece olan neredeyse bütün iller kırmızı yani yüksek riskli bölgeler oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Kabine toplantısı sonrası kafe ve restoranların durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aynı zaman Ramazan Ayı boyunca hafta sonları sokağa çıkma yasağı olacağını duyurdu. Yüz yüze eğitim ile ilgili bir açıklama maalesef yapılmadı. Ama güncellenen kovid-19 haritasına bakacak olursak valiliklerinde yakında okulları tekrar kapatıp uzaktan eğitime döneceğini söyleyebiliriz.

Her An Okullar Kapanabilir!

Haritaya baktığımız zaman neredeyse bütün iller yüksek riskli bölge konumunda. Bu şartlarda yüz yüze eğitimde çok riskli olacaktır. Yakın zamanda valilikler okullarla ilgili bir yazı yayınlayabilir. Yayınlanacak olan bu yazıda okulların kapanacak olması muhtemel. Yüksek bir ihtimal 2020 – 2021 Eğitim ve Öğretim dönemi uzaktan eğitim ile sona erecektir.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
3
3
1
2
1
2
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!