Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okullar Yarın Açılıyor!

2020 – 2021 eğitim ve öğretim yılının 2.dönemi yarın itibari ile başlıyor. Bazı okullar yarın zil çalacak ve okullarda yüz yüze ve uzaktan eğitim olmak üzere 2. dönem resmen başlamış olacak.

Okullar Yarın Açılıyor!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un 2 hafta önce paylaştığı ve açıkladığı yüz yüze eğitim programında 15 Şubat’ ta köy okulları ve bağımsız ana okulları için yarın zil çalacak. Uzun bir aradan sonra nihayet okullarda ziller çalacak ve yarın itibari ile 2020 – 2021 eğitim ve öğretim döneminin ikinci dönemi başlayacak.

8. ve 12. sınıf öğrencileri için ise yüz yüze eğitim 1 Mart günü seyreltilmiş eğitime başlayacak. Haftada en az 2 gün olacak şekilde ayarlanan programda ders saatleri de haftada  en az 16 saat ile en çok  24 saat olacak şekilde ayarlanacak. Diğer sınıflar için ise yüz yüze eğitim kararı henüz belli olmadı.

5. – 6. – 7. Sınıflar Uzaktan Eğitim İle Devam Edecekler

Açıklanan ilk kararlar doğrultusunda 5. , 6. , 7. sınıf öğrencileri için henüz bir yüze yüze eğitim kararı bulunmuyor. Bu sınıflar yeni bir karar ve açıklama gelene kadar uzaktan eğitim ile devam edecekler.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
4
0
0
1
3
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!