Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okullara Verilen Ara 30 Nisan’ a Kadar Uzatıldı

Bir çok defa, eğitime verilen aranın uzatılabileceğini söylemiştik, öylede oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk eğitime verilen aranın 30 ‘ Nisan’ a kadar uzatıldığını söyledi.

Okullara Verilen Ara 30 Nisan’ a Kadar Uzatıldı

Bir çok defa, eğitime verilen aranın uzatılabileceğini söylemiştik, öylede oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk eğitime verilen aranın 30 ‘ Nisan’ a kadar uzatıldığını söyledi. Korona virüs hasta sayısı ülkemizde maalesef gün geçtikçe artıyor. Ve her yaptığımız eğitim haberinde bunun eğitim öğretimde de etkisinin olacağından bahsetmiştik.

Söylediğimiz gibi de oldu. Bugün Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada eğitim öğretime verilen aranın 30 Nisan’ a kadar uzatıldığını duyurdu. Şimdilik öğrenciler uzaktan eğitim sistemiyle derslerine devam edecek. Korona Virüs’ ünün önüne geçemediğimiz sürece ve korona virüs hasta sayısı arttıkça bu dönem okulların açılması zor gözüküyor.

Yüksek Öğretim Kurulu Üniversiteler İçin Henüz Bir Açıklama Yapmadı

Milli Eğitim Bakanlığı’ ndan sonra gözler Yüksek Öğretim Kurulu YÖK’ e çevrildi. Henüz üniversiteler için bir açıklama gelmedi. Bütün üniversiteli öğrenciler YÖK’ ten gelecek olan haberi bekliyor.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!