Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okullardaki Müsabakalar İptal Edildi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) okullardaki etkinlik ve müsabakalarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Okullardaki törenler, etkinlikler ve müsabakalar iptal edildi. İşte Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) okullar için getirdiği yasaklar…

Okullardaki Müsabakalar İptal Edildi

Vaka sayıları her geçen gün daha da fazla artıyor. Ülkemizde ve dünyada salgın hala kontrol altına alınabilmiş değil. Hatta geçtiğimiz günlerde bazı ülkeler tekrar maske zorunluluğu getirdi ve sokağa çıkma yasaklarının gelebileceğine dair açıklamalar yaptı. Dünyadaki bu pandemi durumu devam ederken en önemli sektörlerinden biri olan Eğitimde risk tabi ki artıyor.

Bakanlık 6 Eylülden bu yana Kovid-19 ile ilgili aldığı bütün kuralları ve uygulamaları hatasız bir şekilde uyguluyor. Dünya Sağlık Örgütü Koronavirüs salgının hızla yayıldığını raporlarında belirtiyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu raporları dikkate alarak yeni kararlar aldığını duyurdu. Okullarda kalabalık ortamları engellemek adına etkinliklerin iptal edildiğini duyurdu.

Yarışma, Tören, Müsabaka, Konferans, Ödül Törenleri ve Etkinlikler İptal Edildi

Milli Eğitim Bakanlığının açıklamasına göre okullar yapılan tören, yarışma, müsabaka, konferans, ödül töreni, sempozyum gibi etkinlerin hepsi Kovid-19 önlemleri gerekçesiyle iptal edildiği söylendi.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!