Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Eğitim

Okulların Kapanma Durumu Var mı?

blank

Okullarda yüz yüze eğitim devam ederken okulların kapanma duru mu olup olmadığını herkes merak ediyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bu konu hakkında açıklama yaptı mı? Okulların kapanma ihtimali var mı? İşte haberimizin detayları…

Okulların Kapanma Durumu Var mı?

Yüz yüze eğitim tüm hızıyla devam ederken, artan vaka sayıları sonrası yüz yüze eğitimden tekrardan uzaktan eğitime geçilme ihtimalinin olup olmadığı merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitime ile ilgili ve okulların kapanma durumunun olup olmadığına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda, vaka sayılarının yüksek olduğunu fakat yüz yüze eğitim için herhangi bir risk oluşturmadığının altını çizdi. Okulların kapanmasının söz konusu bile olmadığını yüz yüze eğitimin devam edeceğini, bakanlık olarak aldıkları kuralların ve uygulamalarının yüz yüze eğitim için riskleri azalttığını belirtti.

Kapanma Yok Yüz Yüze Eğitime Devam!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bu yaptığı açıklama ile okulların kapanma durumunun olmadığını ve yüz yüze eğitimin tüm hızıyla devam edeceğini söylemiş oldu.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
1
0
2
1
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!