Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Okulun İlk Günü Okula Nasıl Gidilir 2021

Haftaya Pazartesi yani 15 Şubat günü 2020 – 2021 eğitim ve öğretimin 2.dönemi başlayacak. Peki yüz yüze eğitime başlayacak olan öğrenciler için okula nasıl gitmemeliler ne gibi hazırlıklar yapmalılar bunları konuşalım.

Okulun İlk Günü Okula Nasıl Gidilir 2021

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açıklamalarında sonra yüz yüze eğitim artık kesinleşti. 15 Şubat’ta köy okulları ve ana okulları yüz yüze eğitime başlayacak. 2 hafta sonra yani 1 Mart günüde 8. sınıflar ve 12.sınıflar  yüz yüze eğitim başlayacak. Yüz yüze eğitim şimdilik haftada 2 gün yapılacak.

Kovid-19 vaka sayılarındaki azalmalara göre haftada 2 gün olan yüz yüze eğitimin gün sayısı arttırabilir. Öğrencilerin okullara giderken almaları gereken önlemler var. Bunların başında tabi ki maske geliyor. Okullarda öğrencilerin maske takmaları kesinlikle zorunlu olacak. Yani okula giderken maske götürülmesi 1.zorunlu kural.

Maskesi Olmayan Öğrencilere Okullarda Ücretsiz Maske Dağıtılacak

Eğer bir öğrencinin maskesi yoksa, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ‘nın yaptığı açıklamaya göre okullarda ücretsiz maske dağıtımı olacağını duyurdu. Öğrencilere okullarda ücretsiz maske verilecek.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
0
0
0
0
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!