Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Okulunuz ya da sınıfınızdaki demokratik uygulamalar okul yaşantınızı nasıl etkiliyor örneklerle açıklayınız
Ödev Soruları

Okulunuz ya da sınıfınızdaki demokratik uygulamalar okul yaşantınızı nasıl etkiliyor örneklerle açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Okulunuz ya da sınıfınızdaki demokratik uygulamalar okul yaşantınızı nasıl etkiliyor örneklerle açıklayınız

  • Sınıf başkanı seçimle belirleniyor. Bu herkesin seçim hakkına uyulduğunun ve sınıf içi demokrasinin oturduğunu gösterir.
  • Öğretmenin herkesin düşüncelerine saygı duyması, sınıf içi saygı ve sevgi ortamının olduğunu ve bizlerin öz güvenlerinin yükseldiğini göstermektedir.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir