Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon Kitap Özeti Seymen Bozaslan

Edebiyat severler Seymen Bozaslan tarafından yazılan Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Seymen Bozaslan Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon Kitap Özeti

Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon” 2021 yılında Altın Kitaplardan çıkan 336 sayfalık bir kitap. “Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Seymen Bozaslan tarafından kaleme alınmış. “Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon Özeti”ne birlikte bakalım.

Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon Arka Kapak Yazısı

Çok kişiye gezmeyi, daha çok gezmeyi tavsiye etmişimdir. Önce yaşadığın kenti, doğup büyüdüğün coğrafyayı, ülkeyi, ardından bize emanet edilen ancak ihanet edip yok etmeye başladığımız bu muhteşem gezegeni gezmek… Tabii ki bizlerden önce bırakılan izleri sürerek, okuyarak, araştırarak gezmek. Hatta bir iz bırakacak kadar derinlemesine gezmek. Doğasından, insan yüzlerine nakşolmuş kültürleri tanıyarak, belgeleyerek gezmek. Bu görkemli yaşamı bir misyon gibi gören insanların sayısı az. Bunlardan biri de Seymen Bozaslan. Bu kitabıyla gezginlerin dünyasına en güzel izlerden birini bıraktı. Ölmeden önce mutlaka görmeniz gereken yerlere yeni duraklar ekleyen Seymen Bozaslan’a “Ellerine sağlık,” demek düşüyor bana.

Coşkun Aral Savaş Fotoğrafçısı, Gazeteci, Gezgin, Belgesel Yapımcısı

Seymen Bozaslan’ın fotoğraflarındaki rüzgâra kanat açarak hayal dünyasında harika bir gezinti yaptıktan sonra, iniş takımı olan kalemle kâğıttan bir piste ulaşmak, içimde yazmak duygusunun uyanması ne güzel!… İlham veren fotoğraflar bunlar, sözcükler çağıran…

Sunay Akın Şair, Yazar, Araştırmacı

Seymen Bozaslan çok iyi bir gezgin. Türkiye’nin güzelliklerini o kadar farklı açılardan yansıtıyor ki “Burayı şimdiye kadar neden görmedim?” sorusunu sayısız kişiye sordurduğuna eminim. Birbirine benzeyen, hatta taklit içeriklerin deryaya dönüştüğü sosyal medya ortamında, özgün olma çabası ve yeninin peşine düşme heyecanı takdiri hak ediyor. Seksen bir ile ayak basarak hazırladığı bu kitabın, onun için önemli bir adım, okurlar için önemli bir kaynak olduğuna inanıyorum. Ülkemizin hazineleri arasında rengârenk bir yolculuk sunan bu güzel çalışmadaki her sayfanın, yeni keşiflere kapı açması dileğiyle…

Saffet Emre Tonguç Tarihçi, Yazar, Profesyonel Rehber

Seymen Bozaslan tarafından kaleme alınan Ölmeden Önce Türkiye’de Görülmesi Gereken Yerler – 81 Şehirde 270 Destinasyon tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2022 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!