Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Adana'nın kurtuluşu ile ilgili şiir

Nasrettin Hoca Yaşasaydı Nasıl Bir İnsan Olurdu?

Ana Sayfa / Sorularınız / Ölüm deniz ask genç şiir kutu cümlelerinden oluşan kısa hikaye
Ödev Soruları

Ölüm deniz ask genç şiir kutu cümlelerinden oluşan kısa hikaye

Sponsorlu Bağlantılar


Ölüm deniz ask genç şiir kutu cümlelerinden oluşan kısa hikaye

Hiç unutamıyordu deniz kenarında geçirdikleri o aşk dolu günleri. Aşkları bir sahil kasabasında tesadüfen karşılaşmalarıyla başlamıştı. İkisi de gençliklerinin baharındaydılar. Hani derler ya gençlik de kan daha hızlı akar da damarda durmaz işte öyle bir zamandaydılar. Görür görmez bir şeyler aktı gitti kalplerinden.

Şiir gibi geçen o güzel günlerin ardında acı günlerin onları beklediğini bilmiyorlardı. Belki de bilselerdi birbirlerine acılar tattırmama uğruna hiç tanışmamayı bile isteyebilirlerdi. Tam evlenme kararı ömür boyu birbirlerinin olma planlarını kurmuş, her şey hazırken o acı haber geldi aşıklardan erkek olanına.

Yolda büyük bir kaza olmuş ve ölenlerin arasında aşkının da adı sayılıyordu. Hayat zindan, deniz kara, şiir okursuz olmuştu o günden sonra. Her yaraya ilaç bulunan bu dünya bir daha zehirden başka şey tattırmadı geride kalana…

Faydalı Bilgi: Televizyon hemen her gün evimize misafir olan aileden biri gibidir. Televizyon olmadan bir hayat düşünmek pek mümkün gibi durmuyor. Televizyon sayesinde belgeselleri, filmleri, dizileri, haberleri izleriz. Ancak gününün çoğunu ekran başında geçirmekte olan insanlar var. Bunlar ne yazık ki televizyon bağımlısı olmuş durumdalar. Televizyonda o kadar çok vakit geçiriyorlar ki başka hiçbir şeye vakitleri kalmıyor. Her şeyin bağımlılığının kötü olması gibi “televizyon bağımlılığı”nın da zararları çoktur. Göz bozulması bel ağrısı gibi fiziksel sorunlarının yanın da sohbetin muhabbetin de yok olmasına neden olabilmektedir. Bunu önlemenin en önemli yolu gün içinde belli bir süre televizyon izlemek olacaktır. Bunun dışında bizi bekleyen son “televizyon bağımlılığı” olacaktır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir