Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Ortaöğretim KPSS Soruları Zor muydu?

Bugün Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı olan KPSS’ nin Ortaöğretim branşı için sınav yapıldı. Peki sorular zor muydu?

Ortaöğretim KPSS Soruları Zor muydu?

Ortaöğretim KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) bugün kovid-19 önlemleri ışığında başarıyla gerçekleştirildi. Bir çok adayın katıldığı Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) için adaylar sabah erkenden okulların yolunu tuttu. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’ nin üçüncü önemli branşı olan Ortaöğretim grubuna ilgi yoğundu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı, KPSS Lisans, KPSS Ön Lisans ve KPSS Ortaöğretim olmak üzere 3 temel gruba ayrılıyor. Bugün Ortaöğretim grubu olan KPSS gerçekleştirildi. Bir kaç adayla sohbet etme fırsatımız oldu. Onlarla sosyal mesafemizi koruyarak sorular hakkında sohbet ettik.

Tarih Dışında Diğer Dersler Orta – Kolay Kategorisinde

Sohbet ettiğimiz adaylar aslında diğer KPSS’ ler de olduğu gibi Genel Yetenek kısmının yani Türkçe – Matematik bölümün orta ve kolay olduğunu fakat Genel Kültür tarafında tarihin zor olduğunu söylediler. Diğer KPSS grupları içinde en çok zorlayan tarih bölümü olmuştu. Ortaöğretim KPSS’ dede durum değişmedi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!