Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Özlem Çorapçı Genç Patron Kitap Özeti

Özlem Çorapçı Genç Patron Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Özlem Çorapçı Genç Patron Kitap Özeti

Genç Patron Kitabının Özeti

Wattpad’de 8 milyon sefer okunan 83 bölümlü aşk hikayesi kitap oldu…

“Genç Patron” kitabının yazarı Özlem Çorapçı. Özlem Çorapçı’nın bu kitabı Parola Yayınları tarafından 576 sayfa olarak çıkan bir kitap. Wattpad’de yayınlanan kitabın yayın haklarını Parola Yayınları aldıktan sonra kitabın 83 bölümü wattpad’den kaldırılmış. Wattpad takipçilerini kızdıran bir durum faka kitabı raflarda görmek de güzel bir duygu olsa gerek.

Genç Patron Kitabının Konusu

Bir genç kız için ilk gece çok ama çok önemlidir. İlk defa birlikte olduğu erkekle hayatını birleştirmek onunla mutlu bir evlilik yapmak ister. Azra da bu duygulara sahip bir genç kız. Aşık olduğu erkekle  o içkileri içip kendinden geçmeseydi eğer. Ki sabah kendine geldiğinde üniversiteli zengin öğrencilerin bunun bir iddia olayı olduğunu öğrenene dek…

Bir erkeğin bir kadında unutamadığı şeylerden bir tanesi de ilk defa kendisinin olmasıdır. Bora da Azra’yı bu geceden sonra unutmamıştır. Azra ve Bora yıllar sonra iş hayatında karşılaşır ve olanlar olur. Saf ve masum olan o genç kız yerini seksi, çekici, dişli bir asistan almıştır. Toy, çapkın ve umursamaz olan Bora’nın yerini ise kıskanç ve aşık bir patron almıştır.

Geç bulunan ve yaşanan bir aşkla mutlu sona giderken yapılan bir yanlış sonucu tepetaklak olan ilişkileri.

Özlem Çorapçı “Genç Patron”  kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır…

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorumlar

  1. Zümrüt Beyce

    Watpadde okuduğum bir hikaye ama kitap olunca elime aldığımda Watpadde hiç okumamışım izlenimi bıraktı. kitap olma aşamasında bir çok bölüm eklenmiş ve zaten mükemmel olan daha da mükemmelleştirilmiş. Kitap Watpadde erken kalkmadı. bizlere kitap olacağı söylendi final yapıldı ve kaldırıldı. Bu bizi gerçekten memnun etti. şimdi ise Gün ışığım hikayesi kitap olacak sabırsızlıkla bekliyorum.

  2. Bir aşkın, hatta bir erkeğin aşkı ancak bu kadar güzel kelimelere dökülebilirdi. yaklaşık 5 yıldır Wattpad okuyucusuyum. Genç Patron ile tanıştığımda gerçekten büyülendim. Bu hikaye 8 milyonu aşkın okundu diyorsunuz ya 3 katını bile hak ediyor. çünkü içinde gerçekten aşk var. Psikopatça bir aşk değil, Kimse kaçırılmıyor, zorla bir evliliğe mağruz kalmıyor. Bu kitaptan bir adam nasıl sever, sevdiğine nasıl sahip çıkar, sevdiğine nasıl davranır. nasıl bir baba olunur. zorluklarla nası bir olunarak kurtulunur hepsi ince detayına kadar anlatılmış. okumayan arkadaşlara tek tavsiyem. Mutlaka okuyun. Kitabı elinize aldığınızda sevgilinize nişanlınıza veya eşinize verip okumasını isteyeceksiniz:))

  3. Sasirtici bir durum kitap christina Lauren harika pic kitabinin tipa tip aynisi isimleri degistirmis sadece ?? ayiptir yahu emek hirsizligindan baska bisey degil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir