Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Öznur Yıldırım Yabancı Veyl Kitap Özeti

Öznur Yıldırım Yabancı Veyl Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Öznur Yıldırım Yabancı Veyl Kitap Özeti

“Yabancı Veyl” 2017 yılında Pegasus yayınevinden çıkan 600 sayfalık bir kitap. “Yabancı Veyl” kitabı Öznur Yıldırım tarafından kaleme alındı. “Yabancı Veyl” Öznur Yıldırım’ın Yabancı kitabının devamı niteliğinde. Takipçileri tarafından merakla beklenen kitap çok satanlar arasında şimdiden girdi.

Öznur Yıldırım “Yabancı Veyl” kitabının arka kapak bilgisi. 

Öznur Yıldırım “Yabancı Veyl” kitabından küçük bir bölüm. 

“Sen benim ilklerimi merak ediyorsun,” diye mırıldandı bana iyice yaklaşıp yüzünü yüzüme yaklaştırırken. “Ben de senin ilklerim istiyorum küçüğüm.”

Dudakları yavaşça dudaklarıma kapandı. Gözlerimi kapatarak kol­larına tutundum, alt dudağımı dudaklarının arasına hapsedince zemin ayaklarımın altından kaymaya başlamıştı. Çıplak bedeni çıplak tenime dokunduğunda derimin altında dalgalanan kalp atışlarımı hissedip his­setmediğini merak ettim. Boşta olan eh bel kıvrımıma kaydı, derinlerden yükselen bir inleme dudaklarımdan onun dudaklarına acıyla düştü ve Ediz beni sahiplenircesine öpmeye başladı. Ellerim güçlü kollarından sırtına kayarken beni banyonun duvarına sertçe yaslayarak öpmeye devam etti.

Dudakları dudaklarımı serbest bırakınca bez bebek gibi yere yığıl­mamak için ona tutunuyordum ama onun bakışları sağlam ve kararlıydı.

“Ben bendi şerefsizin tekiyim,” dedi çenemi daha da sıkı kavrayarak. “Sen hayal âleminde yaşıyorsun. Benimle paylaştıklarından pişmanlık duymayacaksın, ta ki gerçeği görene kadar, şu kafanın içindeki dünyadan çıkana kadar… Bir hayali hiç yaşanmamış sayabilirsin, yeni bir hayal kurabilirsin ama hayatı yaşanmamış sayarak başa saramazsın. Hiçbir anı yok sayıp başa alamazsın. İlk öpücüğün benim ve bunu bir daha bir başkasıyla, başka bir anda yaşayamayacaksın. Sen buna bu kadar önem veriyorken ben senden bunu alacak kadar bencilim.”

Gözyaşlarımın gözlerime sızdığım hissettiğimde zorla yutkundum ve bundan pişmanlık duymayacağımı ona söylemek istedim. Zaten her şeyden vazgeçtiğimi, bahsettiği o hayaller bile çökmeye başlamışken hayatıma girdiğini söylemek istedim ama bütün kelimeler felç kalmış gibiydi. Sadece gözlerinin içine baktım, o da benim gözlerime baktı.

Çenemi kavrayan eh inine çekilen bir canavar gibi geri çekildiğinde başımı öne eğdim, aramızdaki boy farkından dolayı yüzüm onun göğ­süne geliyordu. Gözlerimi tenine sabitlediğimde zaman bir saatin içinde oluşan girdap misali akrep ve yelkovanın etrafında hızla dönüyordu. Bir süre öylece dursak da bir damla gözyaşı yanaklarıma süzüldüğünde beni kendine çekti ve sıkıca sardı.

Tıpkı ilk cinayetinde kurbanının ölümünü izlediği gibi bencilliğinin benim tenimde bıraktığı acıyı da izlemek istercesine kulağıma fisüdadı: “ileride evleneceğin adam sana böyle güzel sanlabüir mi?”

Bu sorunun cevabım biliyordum, o da biliyordu…

0
like
2
love
0
haha
0
wow
3
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Yabancı veyl yabancı şahmeranın devamı mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir