Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Pınar Göçer Sana Sevgim Bitmiş Mustafa Kitap Özeti

Pınar Göçer Sana Sevgim Bitmiş Mustafa Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Pınar Göçer Sana Sevgim Bitmiş Mustafa Kitap Özeti

“Sana Sevgim Bitmiş Mustafa” Müptela Yayınlarından 2016 yılında çıkan 280 sayfalık bir kitap. “Sana Sevgim Bitmiş Mustafa”nın yazarı Pınar Göçer Türk edebiyatının gelecek vadeden yazarlarındandır. Pınar Göçer Sana Sevgim Bitmiş Mustafa romanında yıllardır aynı yastığa baş koymuş olduğu kocasına olan sevgisinin bittiğini ve yeni aşklara yelken açma hikayesini anlatıyor.

Pınar Göçer Sana Sevgim Bitmiş Mustafa tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

“Sana Sevgim Bitmiş Mustafa” kitabından küçük bir bölüm

********************

Gerçekten de ne kadar yalnız bir adamdı, Levon.

“Anası, babası, karısı tüm sevdikleri ölmüş,” diye için­den geçirdi Suzan. Sara’nın yaşadığım bilse ne yapardı acaba o anda.

Sessizce kahvelerini yudumlarken, ikisi de hüzünlen­miş gibiydi. Levon, Suzan’a dönüp, minnetle baktı.

“Beni hayatına kabul ettiğin için öyle şanslıyım ki,” dedi.

Birazdan Suzan’nın yıllarca Mustafa ile paylaştığı yatağındaydılar. Birkaç saniye için ahlaksızlık ettiğini düşün­dü Suzan. Çabuk vazgeçti bu fikirden. Yatağın, çarşafın ahlakla ne ilgisi vardı. Oteldeki daha ahlaklı bir sevişme mi oluyordu sanki?

Biraz evvel serdiği saten çarşaflarla gerdek yatağına benzemişti karyolası. Keyfini çıkarmaya karar verdi. Se­vişmelerinin ardından, Suzan’m çok sevdiği kırmızı şa­raptan yudumladılar kristal kadehlerde.

Giyinip salona indiklerinde, Levon dayanamayıp sor­du, “Akşam kocanla nasıl yatacaksın o yatakta? Benim ko­kum sinmiştir her köşesine. Huzursuz olmayacak mısın?”

Sözlerine devam etse mi karar veremedi bir süre için. Etmek ihtiyacı hissetti.

“Hiç anlayamıyorum. Senin gibi doğal, evine, çocuklarına bağlı bir kadın, nasıl oluyor da kocasını aldatıyor?” Suzan lafın gerisini kendisi tamamladı, “Üstelikte sevgilimi nasıl evime çağırabiliyorum? Cüretkârlığımın ne­nini merak ediyorsun, değil mi?” diye sordu Suzan. “Tam olarak öyle/’ diye cevap verdi Levon.

“Bak Levon, geçtiğimiz 14 Şubat’ta kocanın beni al­tığım fark ettim. Allah bilir kaçıncısıydı? O gün bu mudur, Mustafa’yla aynı yatakta uyumuyoruz. Odamdaydım. Sevişmeyeli ne kadar zaman geçti hatırlamış. Tesadüf, o günlerde sen çıktın karşıma. Her şey…

********************

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir