Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Pucca Günlük Şimdi Biz Neyiz Kitap Özeti

Pucca Günlük Şimdi Biz Neyiz Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Pucca Günlük Şimdi Biz Neyiz Kitap Özeti

“Şimdi Biz Neyiz” DEX yayınevi tarafından basılan 244 sayfalık bir kitap. “Şimdi Biz Neyiz ”  popüler blog yazarı Pucca tarafından kaleme alındı. Pucca Günlük “Şimdi Biz Neyiz” kitabı yine sade, kendine okutan bir üslupla kaleme alınmış. Pucca’nın takipçileri ise 6. kitap olan “Şimdi Biz Neyiz” kitabını merakla bekliyorlardı. Şimdiden en çok satan kitaplar listesinde yer aldı.

Pucca Günlük Şimdi Biz Neyiz kitabının arka kapak bilgisi. 

Pucca Günlük Şimdi Biz Neyiz kitabından küçük bir bölüm. 

Ne yazcam ya, saat gece on bir olmuş; üstüne ağzım kokuyor zannediyor. Maksat yılışıklık olsun diye at­mış. Ben bunların ciğerini bilirim. Bu gece götürecek birini bulamamıştır, bari bunda şansımı deneyeyim demiştir. Hatta benden önce üç-beş kişiye daha me­saj atmadıysa ne olayım.

Diziyi izlemeye devam ettim. Sex and The City’nin Samantha’smı biliyorsundur diye umuyorum. Hani sürekli tek gecelik aşklarla takılan. Kızlarla onu tartışmaya başladık; elli yaşında Samantha Jones olmak ister miyiz diye. Valla bizimkilerin hepsinin meğersem idolü bu kadınmış. Nasıl idollükse bu, bir tanesi tinder’ı telefonuna yükledi, tinder’m en büyük özelliği vur-kaç yapmanken; ilk yazıştığı çocukla ay­larca çıktı, artık evlenme noktasına kadar geldiler. Diğerinin zaten senelerdir sevgilisi var. Zodi desen, aşk arıyor, tek gecelik ilişkilerden tiksiniyor. Ama lafa gelince hepsi birer Samantha. Yaaa bırakın, de­dim Allah aşkına. Orada işte, benim gözden kaçırdı­ğım bir şeyi yüzüme vurdular.

Bir şeyi ne kadar çok istersen oluyor hadisesi ya­lan. Sen istediğin şeyi unutana kadar evren sana onu vermiyor.

O yüzden, neyi istiyorsan tam tersi gibi davra­nacaksın. Lisede “Bu kız asla evlenmez,” dediğimiz, fallik Banu’nun ilk evlenip, iki de çocuğunun olma­sının nedeni bu. 5 senedir aynı adamla beraber olan Büşra’nm ise avucunu yalamasının nedeni de bu…

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir