Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Şahangiller Evlilik Aşkı Güldürür Kitap Özeti

Şahangiller Evlilik Aşkı Güldürür Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Şahangiller Evlilik Aşkı Güldürür Kitap Özeti

Şahangilleri sosyal medyada görmeyenimiz, duymayanımız yoktur herhalde. İki sempatik, sevimli, şirin karı-koca 🙂 Çekmiş oldukları vinelar ve videolarla sevdiğimiz bir çift. Bizden, aramızdan, ailemizden biri gibiler. Sanki biz onları yıllardan beri tanıyormuşuz hissine kapılıyoruz videoların izlediğimizde.

D&R’ın çok satan kitap raflarına bakarken “Selvi Boylum Al Yazmalım” daki o ünlü resmin bir kitap üzerinde olduğunu gördük. Kitaba biraz daha yakından baktığımızda ise Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın değil de Şahangilleri görünce yüzümüzde bir tebessüm belirdi. Türkiye’nin en pozitif, en çok güldüren, en çok sevilen çiftlerinden biri olan Şahangiller şimdi de bir kitap yazmışlar. Aşkı öldürmeyen evliliklerinde olabileceğini bize göstermek istemişler.

Şahangillerin “Evlilik Aşkı Güldürür” kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu arada facebook, twitter, vine, snapchat gibi sosyal medya hesaplarından takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

********************

Şahangiller Evlilik Aşkı Güldürür Kitabından Küçük Bir Bölüm

Sahi, biz nasıl tanışmıştık? Acaba üstümüzde ne renk kazak vardı, hatırlıyor muyuz? Hani ilk gün denil­diğinde akla bu soru gelir ya!

“Aşkııaaom ne giyiyordum hatırlıyor musuuuooon? ”

Ve erkek neredeyse hafızasının altını üstüne getirir hatır­lamak için çünkü her an ağır vaka triple karşı karşıya kalabilir! Neyse ki bizim öyle sorularımız ve bu soruları sorun hâline geti­recek huylarımız yok. Belki de giydiklerimize değil, gözlerimize dikkat ettiğimizdendir. Vay be, ne laf ettim! Yalana gerek yok, ilk görüşte tepeden tırnağa iyice bir süzersin, hem de çaktırmadan. Ama ne giymiş, ne renk giymiş bunları hatırlarsın ya da hatırlayamazsın. Aman ne çok uzadı bu konu, ben bile sıkıldım. Gel ge­lelim asıl meseleye efenim: Meğer Emrah beni daha önceden görmüş! Tabii o zamanlar yaşım yirmi, gözlerimin kenarlarında kaz ayaklarım yok, saçlarım belime kadar sarı ve bakımlı… Hey gidi günler hey! Neyse konuya dönelim, hüzünlendim. Beni ak­lına koymuş ama tabii bir yandan aklını kurcalayan cevapsız…

Şahangiller Evlilik Aşkı Güldürür Kitabı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir