Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Sütü bozuk olanın kanı temiz çıkmaz cümle içinde kullanınız

Haldun Tanerin Hikayelerinde İşlediği Konular

Ana Sayfa / Sorularınız / Sahiplenmek kadar zehirli hiçbir şey yoktur Aşkı bulabilmek için sahiplenmekten vazgeçmelisin ile ne demek isteniyor
Ödev Soruları

Sahiplenmek kadar zehirli hiçbir şey yoktur Aşkı bulabilmek için sahiplenmekten vazgeçmelisin ile ne demek isteniyor

Sponsorlu Bağlantılar


Sahiplenmek kadar zehirli hiçbir şey yoktur Aşkı bulabilmek için sahiplenmekten vazgeçmelisin ile ne demek isteniyor

  • İnsanlar aşık olduklarında aşık oldukları kişi üzerinde ne yazık ki hüküm kurmak istiyorlar. Onu sahiplenmek ile ona sahip olmak arasındaki ince çizgiyi anlamıyorlar. Sahiplenmek yerine çoğu zaman sahip olmaya kalkıyorlar bu da karşı tarafın özgürlüğünün kısıtlanmasına neden oluyor. O yüzden aşkı bulabilmek ve mutlu olmak için sahip olma isteğinden vazgeçilmelidir.

Not: Günümüzde internet artık her evin vazgeçilmezi konumundadır. Herkes hemen her gün bir kez bile olsa internete girmektedir. Öğrenciler için internet bir yandan oyun oynadıkları sosyal sitelerde vakit geçirdikleri vakit öldüren bir yerken bir yandan da eğitimleri açısından çok zengin bir kaynaktır. Özellikle son zamanlarda öğretmenler tarafından verilen ödevler için birçok öğrenci internetten faydalanma yoluna gitmektedir. Evvel cevap olarak bizler uzun süre önce bu ihtiyacı görmüş ve bu siteyi açarken öğrencilerin “ders ve çalışma kitabı cevapları”nı bulabilecekleri, “ders ve çalışma kitabı cevapları”ndan faydalanabilecekleri bu siteyi kurduk. Amacımız öğrencilerin birebir buradaki “ders ve çalışma kitabı cevapları”nı kopyalamaları değil aksine bunlardan faydalanarak özgün bir şekilde ödevlerini yaparak eğitimlerine yardımcı olmaktır. Herkese kolaylıklar dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir