Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

İnsanın yüreğinin bir kapısı olsaydı siz o kapıyı nasıl açardınız?

Hata yapmayan insan olabilir mi? Açıklayınız

Ana Sayfa / Sorularınız / Satın alınan oyuncağın mı yoksa emek verilerek yapılan oyuncağın mı daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz? Neden?

Satın alınan oyuncağın mı yoksa emek verilerek yapılan oyuncağın mı daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz? Neden?

Satın alınan oyuncağın mı yoksa emek verilerek yapılan oyuncağın mı daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz? Neden?Düşünelim, babanızdan aldığınız harçlık mı size daha tatlı gelir yoksa çalışarak, bir şeylere emek vererek, alın terinizi dökerek kazandığınız para daha tatlı gelir?

Satın alınan oyuncağın mı yoksa emek verilerek yapılan oyuncağın mı daha değerli olduğunu düşünüyorsunuz? Neden? Kısaca

Öncelikle başta sorduğumuz soruyu düşünün ve kendi iradenizle cevaplayın. Eminim ki emek vererek, çabalayarak, çalışarak aldığınız para daha tatlı gelir. Çünkü kendi ayaklarımızın üzerinde durmayı genç yaşlarda öğrenmemiz gerekir. Nedeni ise ailemiz yaşamımız boyunca yanımızda olmayacaklar. Bunu düşünerek hayatımızı şekillendirmeliyiz ve bunu ayaklarımızın üzerinde durarak başarabiliriz. Şimdiyse asıl sorumuza gelelim hazır olarak satın aldığımız bir oyuncağın gözümüzde ne kadar değeri olabilir ki? Peki ya emek verilerek şekillenen alın teri dökülerek yapılan oyuncak? Eminim ki cevabı biliyorsunuz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!