Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Ses Kirliliğinin Çevreye Olumsuz Etkileri Nelerdir
Ödev Soruları

Ses Kirliliğinin Çevreye Olumsuz Etkileri Nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar


Ses Kirliliğinin Çevreye Olumsuz Etkileri Nelerdir

Ses kirliliği günümüzde istemediğimiz olaylardan birisidir. Sokakta dolaşırken gereksiz yere çalınan korna sesleri, inşaat makinelerinin sesleri, yüksek sesle konuşan insanların sesleri, yüksek sesle müzik dinleyenler, seyyar satıcıların sesleri… bu saydıklarımızın hepsi ses kirliliğine neden olan faktörlerdir.

Ses kirliliği çevreyi olumsuz etkiler. Bizi rahatsız eder. Sağlığımıza zarar verir. Doğaya zarar verir. Hayvanların doğal yaşamına ve doğal alanına zarar verir. Ses kirliliğinin çevreye olan olumsuz etkilerini bu şekilde özetleyebiliriz.

Faydalı Bilgi: Hepimizin hayatı her gün verdiğimiz sınavlarla geçmektedir. Gelecek adına her gün yeni sınavlarla karşılaşmaktayız. Öğrenciler her yıl değişen sistemlerde yüzlerce sınava girmekteler. Piyasada birçok sınav dokümanı bulunsa da en derli toplu “sınav soruları” için kaynak bulmakta yine de zorlanmaktalar. Bizler uzun çalışmalar sonucu neredeyse her konudaki ve her branştaki her kademeye ait “sınav sorularını” sizler için derledik hazırladık. Sizlerin gireceği sınavlarda bu “sınav soruları” umarım işinizi kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek “sınav soruları” bölümünü tıklamak olacaktır. Bu sınav soruları sayesinde belki de en zorlandığınız sınavlardan bile çok başarılı şekilde çıkacaksınız. Hayatın da bir sınav olduğunu unutmamanız ve gireceğiniz her sınavdan başarı ile çıkmanız dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir