Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Düşünce Sizsiniz Kitap Özeti İsmail Hakkı Aydın

Sisu'nun Peşinde Kitap Özeti Katja Pantzar

Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Sevginin Kuralları Özeti Richard Templar

Sevginin Kuralları Özeti Richard Templar

Sevginin Kuralları Özeti Richard TemplarYoksa siz hala “Sevginin Kuralları Richard Templar Özeti”ni okumadınız mı?

Richard Templar Sevginin Kuralları Kitap Özeti

Sevginin Kuralları” 2019 yılında Akılçelen Kitaplardan çıkan 272 sayfalık bir kitap. “Sevginin Kuralları” kitabı Dünya Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Richard Templar tarafından kaleme alınmış. “Sevginin Kuralları Özeti”ne baktığımızda ise “Daha mutlu, daha doyurucu ilişkiler kurmak için bilmeniz gereken her şeyin” anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Peki, neden onunla birliktesiniz? Çünkü istiyorsunuz. Bu ka­dar. Başka bir sebep yok. Bu muhteşem bir şey değil mi? Ora­da olmak zorunlu değilsiniz, isteyerek oradasınız.

Yıllar içinde, sevdiğim birinin ölümü hakkında öğrendiğim şeyler oldu. Evet biliyorum, bu konuya girmek istemiyorsu­nuz ama biriniz bu yoldan kesinlikle geçecek. Uzman değilim ama partnerini, seven ama ona muhtaç olmayan -yalnızca onun yanında olmak istediği için orada olan- insanların bu durum­la, partnerine bir şekilde bağımlı ve muhtaç olan ya da kişiliği partnerininkine tamamen sarmalanmış ve o gittiğinde kim ol­duğunu dahi unutan insanlardan çok daha iyi başa çıkabildiği­ni söyleyebilirim. Bunu düşünmek çok zor, biliyorum ama partneriniz aniden hayatınızdan kayıp gitse ne yaparsınız, bu durumla nasıl başa çı­karsınız? Kim olduğunuzu bilebilir ve kahredici ızdırabla başa çıkmak için kendinize güvenebilir miydiniz? Er geç birinizin bu duruma düşme ihtimalini düşünürsek bu durumla başa çık­mak için birbirinize kendine güven ve bağımsızlıktan daha iyi hangi hediyeyi Verebilirsiniz? En karanlık anda dahi partnerini­ze muhtaç olmayacağınızı bilmek, işte istemeniz gereken bu

Richard Templar’ nın kaleme aldığı Sevginin Kuralları tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!