Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Emeklerim Zay'eyledi Sel Benim türküsüne göre selin toplum hayatına etkileri nasıl yorumlanabilir sizce sel toplum hayatını başka nasıl etkiler

Doğal afetlerin toplum hayatı üzerindeki etkilerine yazılı kaynaklardan hangi örnekler verilebilir

Ana Sayfa / Sorularınız / Şiire göre deprem toplum hayatını nasıl etkilemektedir
Ödev Soruları

Şiire göre deprem toplum hayatını nasıl etkilemektedir

Sponsorlu Bağlantılar


Şiire göre deprem toplum hayatını nasıl etkilemektedir

  • Deprem insan hayatını şiire göre olumsuz etkilemektedir. Buradan anladığımız deprem değil deprem karşısında alınmayan önlemler insanları öldürmektedir. Bir de deprem anında insanların yardıma muhtaç kalması konu edilmiştir.

Faydalı Bilgi: “Dil ve anlatım” bir insanın kendisini ifade etmesi ve kullanmış olduğu dili, edebiyatını bilmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. “Dil ve anlatım” bize insanlarla olan konuşmalarımızda önemli avantajlar sunar. “Dil ve anlatım”ı iyi olan insan çok iyi bir şekilde dile hâkim olur. Dile hâkim olan insan çok daha iyi bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olur. Bu insanlar gerek iş dünyasında gerekse de günlük yaşamlarında başarıyı yakalarlar. Bundan dolayı her vatandaşın ya da kişisel gelişime önem veren herkesin “dil ve anlatım” konusunda kendisini geliştirmesi gerekir. Bu sitede “dil ve anlatım” ile ilgili her türlü materyale ulaşma şansına sahip olacaksınız. Umarım ilginizi çeker.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir