Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Siz ailenizle ne tür sevinç ve üzüntülerinizi paylaşırsınız?
5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Netbil Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları

Siz ailenizle ne tür sevinç ve üzüntülerinizi paylaşırsınız?

Sponsorlu Bağlantılar


Siz ailenizle ne tür sevinç ve üzüntülerinizi paylaşırsınız? Arka­daşlarınıza anlatınız.

5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Netbil Yayıncılık Ders Kitabı Sayfa 57 Cevabı

Ailemle her türlü sevinci ve üzüntüyü paylaşırım. Doğum günlerimi kutlarım, sınavlardan almış olduğum yüksek notları onlarla paylaşırım, beni mutlu eden güzel olayları onlarla paylaşırım.

Ailemle sadece sevinçlerimi değil üzüntülerimi de paylaşırım. Beni mutsuz eden olayları da ailemle paylaşırım. Eğer hasta olmuşsam ve kendimi mutsuz hissediyorsam bunu ailemle paylaşırım, ailemdeki herhangi bir bireyin bir mutsuzluğu varsa onun derdini dinlerim.

Faydalı Bilgi: Burçlar çeşit çeşittir. Ancak genel anlamda bazı özellikleri birçok insanda ortaktır. “Burçların özellikleri”ne bakacak ve onları sıralayacak olursak çok ince çizgilerle birbirlerinden ayrıldıklarına şahit oluruz. Burçlara bakarak geleceği tahmin etmek bazı insanlar için çok mantıklı olmasa da aslında binlerce yıldır burçların özelliklerine göre yaşamına yön veren insanların sayısı hiç de az değil. Bundandır ki bizler de en önemli kaynakları araştırarak “burç yorumları” sizlere sunmak için bu projeyi hayata geçirdik. Günlük haftalık ve de geleceğe yönelik “2018 burç yorumları”nı evvel cevap sitemizden takip etme şansı bulacaksınız. Umarım keyifle okuyacağınız bu sayfaya yorumlarınızla katkı sunmaktan geri kalmazsınız. Herkese güzel güneşli mutlu günler dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir