Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sayfasının sol üst tarafında bulunan “Biz kocaman bir aileyiz!' sözü ile sizce neler anlatılmak istenmiştir söyleyiniz

Çevrenizdeki resmi kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının ne tür hizmetlerinden yararlanıyorsunuz örnekler veriniz

Ana Sayfa / Sorularınız / Siz büyüdüğünüzde hangi sivil toplum kuruluşunda çalışmak istersiniz Nedenini açıklayınız
Ödev Soruları

Siz büyüdüğünüzde hangi sivil toplum kuruluşunda çalışmak istersiniz Nedenini açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Siz büyüdüğünüzde hangi sivil toplum kuruluşunda çalışmak istersiniz Nedenini açıklayınız

Ben AKUT’TA çalışmak isterdim. çünkü AKUT yani arama kurtarma Timi nerede zor durumda kalmış insanlar varsa, nerede doğal felaketlerden dolayı mağdur olan insanlar varsa onların yardımına koşan onlar için canını dişine takan önemli kuruluştur. İnsanlığa hizmet anlamında bu kadar faydalı olan bir kuruluşta seve seve yer almak isterdim.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir