Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Siz konuşurken öğretmeninizin ve arkadaşlarınızın sizi dinlemediğini düşününüz bu durumda neler hissedersiniz
Ödev Soruları

Siz konuşurken öğretmeninizin ve arkadaşlarınızın sizi dinlemediğini düşününüz bu durumda neler hissedersiniz

Sponsorlu Bağlantılar


Siz konuşurken öğretmeninizin ve arkadaşlarınızın sizi dinlemediğini düşününüz bu durumda neler hissedersiniz

Çok üzülürüm. Kendimi değersiz hissederim. Çünkü onların benim düşünceme değer vermediklerini benim de fikirlerim olduğunu kabul etmediklerini çıkarırım. Bu da beni çok üzer. Onlardan beni dinlemelerini ve bana saygı göstermelerini beklerim.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir