Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlarınızın size yanlış davrandığını fark ettiğinizde tepkiniz nasıl olurdu neden

Öğretmeniniz, okul çalışanları ve arkadaşlarınızla ilişkileriniz de ortaya çıkabilecek sorunlara çözüm yolları üretmek ne- den önemlidir

Ana Sayfa / Sorularınız / Sizce kavga etmek sorunu çözmek için uygun bir yöntem midir neden
Ödev Soruları

Sizce kavga etmek sorunu çözmek için uygun bir yöntem midir neden

Sponsorlu Bağlantılar


Sizce kavga etmek sorunu çözmek için uygun bir yöntem midir neden

Hayır bence uygun bir yöntem değildir. Çünkü şiddetle kavga ile hiç bir şey çözülemez. Hatta olayların daha da kötüye gitmesine neden olur. Bu bakımdan her sorun konuşarak beraber karşılıklı anlaşarak çözülmelidir.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir