Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Sizce ülkemizde kutlanan bayramlar sadece Türkiye’de mi kutlanıyor düşüncelerinizi ifade ediniz
Ödev Soruları

Sizce ülkemizde kutlanan bayramlar sadece Türkiye’de mi kutlanıyor düşüncelerinizi ifade ediniz

Sponsorlu Bağlantılar


Sizce ülkemizde kutlanan bayramlar sadece Türkiye’de mi kutlanıyor düşüncelerinizi ifade ediniz

  • Bazı bayramlar evet ama bazı bayramlar bütün dünyada kutlanmaktadır.
  • Mesela 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sadece bizde kutlanırken Kurban- Ramazan Bayramı gibi dini bayramlar bütün dünyadaki Müslümanların kutladıkları bayramlardır.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir