Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Sokak hayvanları” denildiğinde aklınıza neler geliyor? Sayınız.

Sokak hayvanları” denildiğinde aklınıza neler geliyor? Sayınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Sokak hayvanları” denildiğinde aklınıza neler geliyor? Sayınız.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 56 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Sokak hayvanları” denildiğinde aklınıza neler geliyor? Sayınız.

  • Cevap:Kedi, köpek gibi evcilleşmiş insanlarla aynı yerlerde sokaklarda yaşayan canlılar gelmektedir. Hayvanlar kendi doğal hayatlarını kurulan bir doğal düzen içinde yaşamaktadır. Ekosistemler canlılar açısından belli döngülerden meydana gelmektedir. Sokak hayvanları da daha çok şehir ekosistemine adapte olmuştur. Şehir ekosisteminin korunması sokak hayvanlarının korunmasını sağlar.  Sokak hayvanları deyince, şehir ekosistemine uyum sağlamış ama insanların yaşadıkları yoğun yerlerde şehrin içinde bulunan hayvanlar ve sahipsiz olanlar anlaşılmaktadır. Siz de varsa sokaktaki kedi köpek için kaplara su koyun yemek verin olur mu gençler 🙂
0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir